Teraz dziergam

Arabeska – część 2

szydełkowa serweta

Cześć kochani!!!

Niedawno pokazywałam Wam, jak rozpoczynam dzierganie serwety o pięknej nazwie „Arabeska”. Autorką wzory jest @Crochet Frog, a serwetę dziergam w ramach CAL-u. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ukończoną już część drugą serwety 🙂 Jak z pewnością zauważyliście na zdjęciu, dziergam Arabeskę włóczką ombre – przyznam Wam się, że dopiero odkrywam to, że serwety mogą być szydełkowane z wykorzystaniem nie tylko klasycznego kordonka, ale też włóczki. A taka włóczka ombre daje dodatkowo magiczny efekt kolorystyczny 🙂 Tak więc moja Arabeska będzie mienić się kremem, różem i szarością. Różowy kolor już delikatnie pojawił się w serwecie i ogromnie mi się to podoba!

O ile się nie mylę, już jutro autorka udostępni 3 część wzoru! Więc znów będzie co robić. Ja tymczasem pracuję nad czymś pięknym – zostałam testerką cudnego wzoru i jak tylko będę mogła to Wam wszystko pokażę. W każdym razie zbliżam się do końca, zostało mi jeszcze 5 rzędów, a potem rzucam się na Arabeskę i piękną chustę Birinci, która na mnie zerka z koszyka i mruga zachęcająco 🙂

Spokojnego dnia Wam życzę! Dzisiaj ulicami Gniezna przeszła procesja Bożego Ciała. Dobrze, że jest piękna pogoda 🙂 Trzymajcie się cieplutko i niech moc będzie z Wami!

Ania

szydełkowa serweta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *