haft krzyżykowy

Sal „Tea time” – odsłona 6

FOTBLOG9ATym razem spóźniona 1 dzień, ale mam dobre wytłumaczenie. Wczoraj, po dwóch tygodniach spędzonych w Krakowie, wracałam samochodem do Gniezna. Ponieważ pies był na pokładzie, trzeba było robić często postoje i tak zszedł nam niemal cały dzień na podróż. Nie miałam możliwości wydobycia laptopa, a tym bardziej odpalenia bloga. Dzisiaj jednak szybko to nadrabiam, bo hafcik już czekał zrobiony od dawna. To już 6 fragment samplera (matko, jak ten czas leci!) i przedstawia chlebek – tostowy na moje oko – i słoiczek dżemu truskawkowego – MNIAM!

FOTBLOG9BCzyli wymarzone śniadanie, gdy się nie jest na diecie. Ja znów staram się sobie narzucić pewien reżim żywieniowy, coby w lato nie wstydzić się wyjść na dwór, jednak powiem Wam, że jest ciężko, oj ciężko. W Krakowie w ogóle była porażka, bo Łukasz, który może jeść ile chce i tak jest chudy, wciąż zabierał mnie na pizze, albo na moje ukochane spaghetti carbonara … niestety koło domu mamy bardzo fajną knajpkę, która kusi strasznie. Teraz, po powrocie, znów muszę zacząć uważać na to co jem, dlatego o chlebku z dżemikiem nie może być mowy, chlip.

FOTBLOG9CTak prezentuje się całość, no i można zabierać się za ostatni rządek. Jak widzicie, będę musiała przesunąć kanwę, żeby odkryć miejsce na … ha, nie powiem co teraz będzie, ale też coś smacznego.

Ściskam Was mocno, Agatka – przepraszam za 1-dniową obsuwę, no i do zobaczenia niebawem!

2 thoughts on “Sal „Tea time” – odsłona 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *