Bieżniki na szydełku · Technika filet

Szydełkowy bieżnik „Peonie”

szydełkowy bieżnik

Cześć kochani!!!

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam cudny bieżnik, który wydziergałam według wzoru autorstwa @szydloAdama. Wzór nazywa się Peonie i można go zakupić u autora, którego bez problemu znajdziecie na Facebooku. Adam tworzy przepiękne wzory, bardzo szczegółowo i czytelnie rozpisane- wiem, bo Peonie to nie pierwszy Jego wzór, który miałam przyjemność szydełkowac. Bardzo polecam Wam zajrzeć do Niego, jeśli jeszcze Go nie znacie, z pewnością będziecie zachwyceni Jego projektami!

Mój bieżnik po zblokowaniu ma rozmiary 95 cm x 62 cm. Wykorzystałam do jego zrobienia 2 moteczki kordonka Scheepjes Maxi Sugar Rush w kolorze ciepłego złota. Szydełko 1,50 mm. Serweta pięknie prezentuje się na ciemnym tle. Peonie to ulubione kwiaty mojej Mamy, dlatego bieżnik leży już u Niej w pokoju na stole.

Zauważyłam ostatnio, ze wiele dziergających osób numeruje swoje prace, które tworzy w tym roku. To fajny pomysł i pomyślałam, ze tez zacznę tak robić, bardzo jestem ciekawa ile uda mi się stworzyć szydełkowych projektów do końca 2023 roku!
5/2023

Dobrego dnia dla Was i niech moc będzie z Wami!
Ania💛

szydelkowybieznik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *