Zakupy

Szydełkowe zakupy

szydełka tulip etimo

Cześć kochani!!!
Chciałabym dzisiaj pokazać Wam moje ostatnie zakupy w @miladruciarnia ❤️. Zakupy stricte szydełkowe. Od kilku już lat jestem wierną fanką szydełek Tulip Etimo. Kiedy przesiadłam się na nie z popularnych biedronkowych, tych z kolorowymi rączkami, poczułam ogromną różnicę! Profilowana rączka sprawia, ze szydełko trzyma się bardzo wygodnie, a nadgarstek podczas pracy tak się nie męczy. Metalowa część zaś jest tak gładka, ze niteczka ślizga się po niej idealnie. Nie bez powodu szydełka Tulip Etimo są nazywane Mercedesami wśród innych szydełek. Cena jest spora, ale myślę, ze dla takiego komfortu dziergania warto nieco więcej zapłacić. Tym bardziej, ze nie trzeba kupować od razu całego kompletu, można nabyć pojedyncze sztuki wybierając numerację z której najczęściej korzystamy.
Do mojej kolekcji dołączyły 4 szydełka Tulip Etimo Red, które widzicie na zdjęciu, w rozmiarach jakich ostatnio używam najczęściej.

Ciekawa jestem czy Wy macie swoje ulubione szydełka? Jesteście team z rączką czy bez? Firma ma dla Was znaczenie czy nie zwracacie na to uwagi?

Życzę Wam pięknego dnia – niech moc będzie z Wami!
Ania💛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *