ubrania na szydełku

Chusta szydełkowa „Ariel”

włóczka

Cześć kochani!

Pamiętacie jeszcze ten niesamowity motek srebrzystych szarości? Pełne 1500 metrów z 250 metrowym dawcą – wszystko ze srebrną, skrzącą się w świetle niteczką. Obłęd, prawda? 😛 No więc z dumą mogę w końcu Wam donieść, że motki zamieniły się w chustę, którą dzisiaj własnoręcznie wręczyłam przyszłej właścicielce i wyglądała ona na bardzo zadowoloną 🙂

szydełkowa chusta

Chusta powstała według jednego z moich ulubionych wzorów – Ariel, którego autorką jest @Pomysłowa Dobromirka. Przyznam Wam się, że tak się podekscytowałam ukończeniem chusty, że z tej radości jej nie zmierzyłam, ale wyszła spora. Bez problemu można się nią otulić. Włóczka pochodziła od Kokonków . Na frędzle nie poszedł cały dawca i na przyszłość, będę je robić nieco dłuższe. Choć tutaj muszę Wam się przyznać, że robienie frędzli nie należy do najulubieńszych moich czynności… Szydełko, które używałam to 3 mm.

szydełkowa chusta

Dodam jeszcze, że wzór dzierga się rewelacyjnie, mimo że wygląda na nieco skomplikowany, wcale tak nie jest. To już moja druga Arielka, a na pewno powstanie jeszcze kolejna.

Moi drodzy, listopad nie rozpieszcza nas ładną pogodą więc życzę Wam, abyście mieli słońce w sobie 🙂 Niech moc będzie z Wami!

Ania

szydełkowa chusta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *