Teraz dziergam

Mandala Eufloria

szydełkowa mandala

Cześć kochani!!!

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam początek czegoś pięknego! @Ayaticrochet oraz @julitkowe.sprawki – dwie niesamowicie utalentowane dziewczyny, stworzyły niezwykły wzór mandali! Na zdjęciu jest sam jego początek i już można zauważyć strukturalność wzoru, to jak jest trójwymiarowy, wielowarstwowy. Ilość reliefów, popcornów, oryginalnych splotów, sposobów przerabiania – tylko z początku wydaje się bardzo skomplikowane w robocie, tak naprawdę wzór rozpisany jest niesamowicie przejrzyście. Do tego dziergam Euflorię w ramach CAL-u i kolejny raz jestem zachwycona tego rodzaju formą szydełkowania. Przede wszystkim poznaje się masę osób dzielących wspólną pasję, a oprócz mega atmosfery na grupie calowej, autorki wzoru odpowiadają na wszelkie pytania, tłumaczą wszystkie niejasności, nagrywają nawet krótkie filmiki instruktażowe z co trudniejszymi momentami we wzorze. No tylko szydełkować i się cieszyć!

Wracając do Euflorii – wzór jest zachwycający, już nie mogę doczekać się kolejnej jego części. Dodatkowo, czy widzicie kłębuszek z którego dziergam? Dawno dawno temu zwinęłam w niego jakiś kokonek z którego próbowałam coś wydziergać i teraz nawet nie jestem do końca pewna, jakie tam głębiej są kolory :))) Tak więc będę miała jeszcze dodatkową niespodziankę :)))

Moi drodzy, u mnie dzisiaj słoneczna niedziela po kilku zimnych i szarych dniach, więc bardzo się nią cieszę i Wam też życzę cudnego dnia. Niech moc będzie z Wami!

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *