Podkładki pod kubki · Zrobię dla Ciebie

Szydełkowe podstawki od kubki

szydełkowe podstawki

Witaj! Jeżeli chcesz, abym podobną pracę szydełkową wykonała dla Ciebie, napisz do mnie:

ania.crochet.pl@gmail.com

Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a po uzgodnieniu szczegółów z największą starannością stworzę dla Ciebie coś pięknego i wyjątkowego. We wszystko co dziergam, wkładam swoje serce, więc doceń proszę moją pracę.

Cześć kochani!!!

Podobno każdego dnia w tym tygodniu ma być troszkę chłodniej! Mam taką nadzieję, bo jestem już szczerze zmęczona upałami. Kocham wiosnę i lato, kocham słońce – ale co za dużo, to nie zdrowo – jak mówi przysłowie ;P I choć szydełkuje się w taką pogodę nieco wolniej, to cały czas u mnie szydełko jest rozgrzane od pracy… A co powstało ostatnio?

Szydełkowe podstawki

Aby troszkę odetchnąć od serwet i mandali, które ostatnio dziergam bez przerwy, zdecydowałam się na małą formę. I tak powstał komplet 6 podstawek pod filiżanki czy kubki. Wzór jest chyba doskonale znany wszystkim dziergającym. Delikatny, ażurowy, kwiatowy i bardzo retro. Moim zdaniem takie podstawki spełniają nie tylko swoją praktyczną rolę, ale też pięknie ozdabiają stół.

Dane techniczne

Każda serweteczka ma 12 cm średnicy. Powstała z kordonka Maxi w kolorze rozbielonej żółci. Dziergałam szydełkiem 1,25 mm.

podsumowanie

Tworzenie takich podstawek to mega zabawa i ogromna satysfakcja. Do tego efekt widać bardzo szybko, bo i forma jest nieduża. Moi kochani, spokojnego, dobrego poniedziału Wam życzę, niech moc będzie z Wami!

Ania

szydełkowa podstawka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *