Teraz dziergam

Szydełkowe plany na czerwiec

włóczka

Cześć kochani!!!

Czerwiec zapowiada się dla mnie bardzo pracowicie pod względem szydełkowania. Biorę w tym miesiącu udział aż w 3 CAL-ach. CAL-e Bayka zorganizowany przez @YagaYagaHandmade oraz Birinci, którego autorką jest @wykonanki_Hanki_ dotyczą oba chust – wzory są pięknę, gęściutkie, takie jak lubię. Dlatego nie mogłam przepuścić takiej okazji i zapisałam się na oba 🙂 CAL-e te wczoraj się rozpoczęły, dlatego niedługo pokażę Wam moje postępy w dzierganiu obu chust.

Włóczka, którą widzicie na zdjęciu powyżej ma zaś przeznaczenie na przepiękne Mandale, które powstaną w ramach CAL-u Arabeska. Ten Cal organizuje @Crochet Frog i zaczyna on się 5 czerwca. Wzór mandali jest również śliczny, dlatego będę dziergać aż dwie Arabeski. Różnica będzie tylko taka, że nie zamierzam ich rozpinać na kole tylko u mnie będą barwnymi serwetami do położenia na stole.

I jeszcze kilka słów na temat włóczek ze zdjęcia. To kokonki od @kokonki-motki ombre. Oba kłębuszki mają zaledwie po 600 metrów długości! Jeszcze tak małymi kokonkami nie dziergałam. Obie Arabeski będę zaczynała od środkowych kolorów, tak aby ciemniejsze tworzyły brzeg serwety i były stosunkowo wąskie.

Moi kochani, spokojnego, udanego czwartku Wam życzę. Niech moc Was nie opuszcza!

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *