Zakupy

Nowe motki ombre

motki ombre

Cześć kochani!!!

Rozpoczynamy nowy tydzień – a ja to robię z przytupem, ponieważ dotarły dziś do mnie przepiękne motki ombre od Izy z @Plushleaf. Izę znajdziecie na Facebooku i Instagramie. Kręci Ona przepiękne moteczki od których oczu oderwać nie można. Są dostępne gotowe zestawy kolorystyczne – takie jak między innymi widzicie na zdjęciu – lub można zamówić moteczek spersonalizowany z wybranych przez siebie samą kolorów.

Motki na zdjęciu to: po lewej „Bez i Agrest”, a po prawej „Francuska Winnica” – ja tylko poprosiłam o dodanie błyszczącej lureksowej niteczki – bo jestem typową sroką, lubię jak się błyszczy 🙂 Motki mają po 1400 metrów, 3 niteczki plus lurex i ważą 300 gram. To bawełna z akrylem.

Przyznam Wam się, że nie mogę się na tę kłębuszki napatrzeć 🙂 To jedne z piękniejszych niteczek jakie miałam w posiadaniu. Już wyobrażam sobie jakie piękne chusty z nich powstaną… W przesyłce dostałam też od Izy cudny prezent – agrafę do spinania chust – przyda się z pewnością!

Moi kochani, niech ten tydzień będzie dla nas dobry! Ja w Gnieźnie zaliczyłam już rano burzę, ale za oknem nadal duszno i gorąco… Trzymajcie się cieplutko (choć w takie upały może powinnam powiedzieć „zimniutko” ;P ) i niech moc będzie z Wami!

Ania

motki ombre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *