Opinie o włóczkach i kordonkach

Nowe włóczki – nowe szydełkowe plany

summer soft cake

Cześć kochani!!!

Pora zacząć nowy tydzień. Ja rozpoczynam go bardzo przyjemnie. Po pierwsze, mamy dzisiaj trzeci maja, dzień wolny, wszyscy w domu, na zwolnionych obrotach 🙂 Po drugie, dotarły do mnie właśnie takie cudne dwa moteczki w pięknych kolorach. Jest to mięciutka włóczka Summer Soft Cake firmy Opus Natura. Skład mieszany 55% bawełna i 45% akryl. Długość niteczki w motku to 1000 metrów. Jak widzicie na zdjęciu, kolorystyka kłębuszków to dwa kompletnie różne style.

summer soft cake

Oba kłębuszki to melanż 5 kolorów. Pierwszy ma bardzo spokojne, pastelowe barwy – od ciemnej szarości, przez szarość jaśniejszą, błękit, brzoskwiniowy po wanilię na końcu. Cudne połączenie kolorów! Włóczka składa się z 4 oddzielnych niteczek nie splecionych ze sobą.

summer soft cake

Drugi motek to coś kompletnie innego w klimacie – kolory soczyste, mocne, energatyczne – róż, ciemna i jasna zieleń, żółć, pomarańcz. Będzie się działo 🙂

Plany na oba moteczki już mam. Nieśmiało też postaram się wrócić do czegoś, co robiłam jakiś czas temu, ale na razie cicho sza 🙂 To będzie taka moja mała niespodzianka 🙂 Jeżeli włóczki Wam się podobają, to możecie je znaleźć w Centrumwłóczek. Wybór zestawień kolorystycznych motków jest na prawdę spory, każdy znajdzie coś pięknego.

Zacznijmy więc już ten tydzień, u mnie w zasięgu ręki stoi już druga kawa, szydełko też leży obok 🙂 To będzie dobry dzień!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *