Zakupy

Zakupy w Pasart.pl

Cudownie zaczyna się poświąteczny czas 🙂 Za oknem wreszcie prawdziwa wiosna, ptaki zachłystują się swoimi trelami, tulipany i hiacynty na wyścigi wychodzą z ziemi i rosną w górę, prosto do nieba. Chce się żyć, biegać, skakać i śpiewać 🙂 Do tego wszystkiego jeszcze listonosz dzwoni do furtki trzymając w rękach różową paczuchę 🙂 A różowa paczucha może oznaczać tylko jedno – przyjechały do mnie przepiękne niteczki z Pasart.pl!!!

Pudełko wypchane po brzegi. Zaraz po otwarciu trzeba sobie westchnąć z zachwytem, a potem po kolei oglądać, dotykać, miziać, głaskać … Ech, przyszło do mnie trochę tego dobra … Wszystko równiutko zapakowane w strunowych torebkach. Himalaya Everyday Babe – różowa i żółciutka do tajnego na razie projekciku – będę się uczyć nowego splotu, a jak już się go naumiem, to wszystko pokażę Wam. Oprócz Himalaya widać tu Charismę YarnArt-u. Cudowna, cieplutka włóczka, która ma w sobie 80% wełenki. Na górze widzicie kremowe moteczki, a poniżej motki w zieleni i szarości.

Charisma też ma swoje przeznaczenie … Przyznam Wam się po cichu, że choć wiosna, słońce, ptaki i ogólna radość, przyszło mi ostatnio trochę chorować. Wróciły migreny o których już Wam tu kiedyś pisałam, zrobiło się ciężko, do lekarza na wizytę muszę trochę poczekać … a gdy migrena mnie dopada, wtedy nie pozostaje nic innego jak zakopać się pod kocykiem i starać się przetrwać minuta po minucie … no i właśnie! Okazało się, ze nie mam takiego swojego, ciepłego kocyka. Tyle koców dziergałam w swoim życiu, ale wszystkie dla kogoś, a sama zostałam bez … więc nadrabiam zaległości :))) Z szarości, zieleni i kremu będzie kocyk – mój własny, osobisty, ukochany … Już nie mogę się go doczekać ….

Na koniec jeszcze Maxi w zielonym, wiosennym kolorze, a w prezencie naklejka, która wywołuje szerokiego banana na buzi 😀 Dzisiaj jest barrrdzo fajny dzień!

2 thoughts on “Zakupy w Pasart.pl

  1. Witam polecam pani spróbować na migreny korzeń arcydzięgla można kupić niedrogo ekologiczny na allegro,a włóczki śliczne i również polecam zrobić kocyk splotem tunezyjskim wtedy będzie naprawdę cieplutki ja już robię drugi.Pozdrawiam i życzę jak najwięcej dni bez strasznej migreny

    1. ooo, korzeń arcydzięgla – poszukam i bardzo dziękuję za radę! W tej chwili jestem w stanie spróbować wszystkiego! Splotów tunezyjskich kiedyś już próbowałam – pięknie wychodzą! Dziękuję za miłe słowa i bardzo pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *