haft krzyżykowy

Niespodzianka dla córy

Cześć kochani! Chciała Wam dzisiaj pokazać nad czym ostatnio pracuję. Jest to nieduży hafcik, ale całkiem wymagający. Ma on już swoje przeznaczenie – będzie prezentem dla mojej córci, która wyjechała niedawno na studia i jest bardzo daleko od domu. Strasznie za nią tęsknię i mam nadzieję, że wyszyty obrazek przypadnie jej do gustu.

Jak widzicie, kanwa na której haftuje, jest dosyć niezwykła. Podmalowanie przypomina piękny, letni krajobraz – jest łąka, kwiaty, las w tle i błękitne niebo. Jednakże kawałek nie jest zbyt duży, krzyżyki spore, więc troszkę musiałam się napocić z rozplanowaniem haftu. Kanwę zakupiłam jakiś czas temu w popularnej internetowej pasmanterii Kokardka.pl

Na razie, jak widzicie, przygotowałam sobie kratki, które tym razem zrobiłam fastrygą. Bałam się używać ołówka, bo mam z nim różne doświadczenia. Ciekawa za to jestem, jak pójdzie mi na koniec sprucie tej kratki 🙂 W każdym razie wszystko przygotowane, można się brać do pracy. Niedługo pokażę efekt końcowy – sama jestem jego ciekawa … Kasiula tutaj raczej nie zagląda, dlatego mogę spokojnie ujawnić Wam obrazek jeszcze przed jego wręczeniem.

Do usłyszenia niebawem!

 

 

3 thoughts on “Niespodzianka dla córy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *