haft krzyżykowy

Sal „Pod Papugami” :)

salpapugiCześć kochani!!! Dzisiaj o papugach 🙂

Zimna z bloga Kolorowe Fantazje organizuje haftowany Sal. Jak widzicie na załączonym obrazku, hafcik jest nieduży, ale przeuroczy – gałązka na której rządkiem siedzą kolorowe papużki. Zasady uczestnictwa w Salu są – jak sama Zimna to nazwała – na luzie. Co środę należy pokazać na blogu postępy w hafcie, nie ma narzuconych terminów ukończenia kolejnych ptaszorków. Samemu można też dobrać kolor nici i materiał. Sal rozpoczyna się 26 marca, czyli już za 3 dni. Jeżeli Was też hafcik zauroczył – to zajrzyjcie na blog Kolorowe Fantazje – tam wystarczy dopisać się do listy chętnych do wzięcia udziału w zabawie.

Warto też przejrzeć inne wpisy na blogu, bo autorka nie tylko przepięknie haftuje, ale i szyje. Można znaleźć relacje z Jej podróży, naukę różnych technik, zabawy no i cykl „Niedziela z Zimną” dzięki któremu można lepiej poznać Asię vel Zimną 🙂 Świetny blog, przesympatyczna autorka, za każdym razem jak zaglądam na Jej stronę, czuję się trochę tak, jakbym pukała w okno przyjaciółki z pytaniem – co u Ciebie nowego?? Warto kolekcjonować takie ciepłe, pozytywne i mądre kąciki w bezkresnym internecie naszpikowanym do bólu głupotą, hejtem i okrucieństwem.

Ponieważ krakowska wiosna teraz jest zimna, szara i mokra – ubarwiam ją myślami o kolorowych papugach – obrazek zawiśnie oczywiście w przyszłości tutaj – w Krakowie u mojego męża, nad klatką z naszym żółtym kurczakiem czyli papugą alexandrettą, skromnie nazywaną przez mojego męża „Papug” – uparcie twierdzi, że pusia jest chłopcem 😉

Pozdrawiam Was mocno!

pusia

3 thoughts on “Sal „Pod Papugami” :)

  1. Bardzo podobał mi się ten wzór z papugami, ale ostatnio mam tyle obowiązków, że potrzebowałabym rozciągnąć dobę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *