Dekoracje bożonarodzeniowe · Motywy szydełkowe · Poradniki Wideo

Zimowy element na szydełku – video poradnik

fotblog1

Witajcie kochani!!! Dzisiaj dla mnie szczególny dzień – wracam do Was z filmami na kanale … Bardzo nieśmiało, bo dawno, oj dawno nie kręciłam poradników i muszę sobie co nieco przypomnieć. Na początek filmik z przepięknym wzorem – prostym i szybkim do zrobienia. Kwadratowy element ze śnieżynką w centrum. Ostatnio każdą wolną chwilę między haftami, poświęcam właśnie na machanie tych zimowych motywów. Mają powstać poduchy na świąteczny czas. Dzierga się niesamowicie przyjemnie i pomyślałam, że muszę Wam pokazać jaki to śliczny wzór.

fotblog2Biała gwiazdka pięknie prezentuje się też na zielonym lub czerwonym tle. Dziergałam popularną włóczką Kotek szydełkiem 3,5mm. Bok gotowego elementu ma 15,5 cm. Z takich kwadratów można stworzyć przepiękny koc albo narzutę na łóżko.

fotblog4Kochani, mam też do Was prośbę. Jeżeli obejrzycie film, napiszcie mi proszę jakie macie uwagi, co ulepszyć, co poprawić, na czym się skupić … wiem, że muszę znaleźć lepsze, jednolite tło i głośniej mówić 🙂 Co jeszcze? Każda rada, każda konstruktywna krytyka bardzo mile widziana!

Niesamowicie się cieszę, że filmy Wam się przydają, że Was inspirują, pomagają … ostatnio dostałam od Was wiele wiadomości z pytaniami, czy kanał na youtube ruszy… no więc powolutku ruszam i mam nadzieję, że filmy będą pomocne.

Jeszcze będziecie mnie mieli dość 😉

fotblog3Kochani moi, ściskam Was bardzo mocno i zapraszam do zerknięcia na film. Wybaczcie wszystkie wpadki i przejęzyczenia …

Do usłyszenia niebawem!!!

One thought on “Zimowy element na szydełku – video poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *