Szydełkowe różności · Uncategorized

Mój pierwszy wywiad i blog warty odwiedzenia

lady3

Witajcie moi drodzy 🙂 Dzisiaj przychodzę się pochwalić, ale nie szydełkowym wytworem, jak zwykle, tylko wywiadem. Otóż Kasia z bloga Lady with crochet poprosiła mnie o odpowiedź na kilka pytań związanych z naszą wspólną pasją. Z lekkim drżeniem w sercu to uczyniłam i oto jest, dzisiaj opublikowany wpis o początkach szydełkowania Kasi i trochę moich 🙂 TUTAJ

Każdy z nas ma swoją historię szydełkowania – tego jak zaraził się tą pasją, kto go zainspirował, kto pomagał i uczył … U Kasi znalazłam bardzo wiele ciepłych słów o mojej osobie i to znowu jest dowód na to, że filmiki, które kręcę, na prawdę się przydają i wyjaśniają wiele rzeczy. Strasznie to dla mnie ważne i czuję, że to co robię ma rzeczywiście sens.

Dzięki Kasiu wielkie i jednocześnie zapraszam wszystkich do odwiedzenia bloga Lady with crochet – ja tam często zaglądam i tak jak już Kasi kiedyś pisałam, oprócz przyjemności obejrzenia Jej szydełkowych robótek, mam też przemiłe uczucie odwiedzania dobrej koleżanki, pokrewnej duszy – bo blog ma niezwykły, bardzo serdeczny klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *