Motywy szydełkowe

Szydełkowe elementy w kolorach lata

Witajcie moi kochani!!!

Ten post jest nie tylko szydełkowy – pisałam Wam, że mamy ostatnio dużo kłopotów z blogami, kłopotów technicznych. Mnie to wszystko przeraża, bo ja umiem szydełkować, obrabiać zdjęcia i wstawiać posty – nic poza tym. Terminy typu: serwer, hosting, kopiowanie blogów, przenoszenie … to dla mnie kompletna abstrakcja. Na szczęście Łukasz trochę się na tym zna i po kilku dniach nerwówki, chyba wychodzimy na prostą… Dlatego ten post oprócz najnowszych wiadomości z szydełkowego placu boju, ma też swój cel testowy – jak będzie wyglądał, czy zdjęcia będą widoczne, czy nic się nie pomiesza, poprzestawia, zamieni itd.

Opowiadałam Wam kiedyś o grupie na Facebooku, która zajmuje się dzierganiem kocyków na aukcje dla chorych dzieci. Dziewczęta podają wzór elementu i kto tylko może, ma chwilę czasu i otwarte serduszko – dzierga tych elementów ile da radę. Grupa ta, to „Wspólnie dziergamy chorym dzieciom pomagamy„. Zachęcam Was mocno do dołączenia, bo nie ma nic przyjemniejszego, jak połączenie pasji szydełkowania z pomocą słabszym, chorym, w potrzebie.

Ja w wolnych chwilach wydziergałam taki oto stosik szydełkowych kwadracików – w pięknych, ciepłych, letnich kolorach. Wzór najłatwiejszy na świecie i bardzo ładny. Cudowny relaks przy szydełku.

Teraz tylko pozostało mi je wszystkie zapakować i wysłać. Ktoś tam cudowny dołączy je do innych wydzierganych wyjątkowymi łapkami, zszyje i stworzy jedyny w swoim rodzaju kocyk.

ściskam Was bardzo mocno, mam nadzieję, że w końcu nadejdzie ta upragniona słoneczna wiosna.