Małe serwetki

Komplet serwetek z zielonego kordonka Maxi

Pamiętacie zieloną serwetkę, którą nie tak dawno Wam pokazywałam? Mówiłam wtedy, że to początek kawowego kompleciku. Dzisiaj pokaże Wam ciąg dalszy, czyli 6 mniejszych serwetek, np pod talerzyki deserowe. Serwetki te, to dokładnie środek dużej serwety. Zrobione są z tego samego kordonka, czyli zielonej Maxi. Dla przypomnienia, niżej duża serweta.

 serwetki z zielonej Maxi

Okrągła serwetka na szydełku

4 thoughts on “Komplet serwetek z zielonego kordonka Maxi

  1. Witam! Uczę się z Panią szydełkować na youtube i tak trafiłam na blog. Ma Pani nie tylko duży talent do szydełkowania, ale też do tłumaczenia i bardzo miły głos. Zrobiłam juz kilka serwetek z Pani kanału i bardzo podobają mi się te. Myślę, że pięknie wyglądały by w czerwonej wersji na stole wigilijnym. Czy można prosić o schemat. Pozdrawiam Kasia 🙂

  2. Witam, pani Aniu! Bardzo prosze o filmik z duza ,serwetka z zielonego kordonka Maxi. Mam juz zrobionych szesc malych serwetek i brakuje mi do kompletu duzej . Czekam na wiadomosc. Podrawiam, Ania z Trzebini.

  3. Witam Pani Aniu … jestem zauroczona szydełkowaniem … podpatruję Pani cudowne dzieła na youtube i uczę się … także zrobiłam takie serwetki tylko w innych kolorkach … jeśli chciałaby Pani zobaczyć jak mi wyszło zapraszam na mojego bloga http://odkryte-pasje.blogspot.com/ … Uczę się dopiero i chętnie przyjmę podpowiedzi.

  4. Dzień dobry.
    bardzo podoba mi się ten zielony komplet. Małe serwetki znalazłam na you tube i już wiem jak zrobić. Czy gdzieś znajdę opis, pokazane jak zrobić tę dużą serwetkę.
    Pozdrawiam
    Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *