Małe serwetki

Komplet serwetek z zielonego kordonka Maxi

Pamiętacie zieloną serwetkę, którą nie tak dawno Wam pokazywałam? Mówiłam wtedy, że to początek kawowego kompleciku. Dzisiaj pokaże Wam ciąg dalszy, czyli 6 mniejszych serwetek, np pod talerzyki deserowe. Serwetki te, to dokładnie środek dużej serwety. Zrobione są z tego samego kordonka, czyli zielonej Maxi. Dla przypomnienia, niżej duża serweta.

 serwetki z zielonej Maxi

Okrągła serwetka na szydełku

4 thoughts on “Komplet serwetek z zielonego kordonka Maxi

  1. Witam! Uczę się z Panią szydełkować na youtube i tak trafiłam na blog. Ma Pani nie tylko duży talent do szydełkowania, ale też do tłumaczenia i bardzo miły głos. Zrobiłam juz kilka serwetek z Pani kanału i bardzo podobają mi się te. Myślę, że pięknie wyglądały by w czerwonej wersji na stole wigilijnym. Czy można prosić o schemat. Pozdrawiam Kasia 🙂

  2. Witam, pani Aniu! Bardzo prosze o filmik z duza ,serwetka z zielonego kordonka Maxi. Mam juz zrobionych szesc malych serwetek i brakuje mi do kompletu duzej . Czekam na wiadomosc. Podrawiam, Ania z Trzebini.

  3. Witam Pani Aniu … jestem zauroczona szydełkowaniem … podpatruję Pani cudowne dzieła na youtube i uczę się … także zrobiłam takie serwetki tylko w innych kolorkach … jeśli chciałaby Pani zobaczyć jak mi wyszło zapraszam na mojego bloga http://odkryte-pasje.blogspot.com/ … Uczę się dopiero i chętnie przyjmę podpowiedzi.

  4. Dzień dobry.
    bardzo podoba mi się ten zielony komplet. Małe serwetki znalazłam na you tube i już wiem jak zrobić. Czy gdzieś znajdę opis, pokazane jak zrobić tę dużą serwetkę.
    Pozdrawiam
    Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *