Dekoracje wielkanocne · Poradniki Wideo

Szydełkowy stojaczek na jajko

Cześć moi kochani! Święta Wielkiej Nocy coraz bliżej. Pokazałam Wam w tym roku na kanale, jak zrobić koszyczek z rozetek oraz szydełkowe ubranko na jajko. Dzisiaj chciałabym zaproponować Wam coś, co chodziło za mną już od dłuższego czasu. Coś, co ja nazwałam stojaczkiem na jajko, ale można też to określić jako podstawka na jajko czy… Continue reading Szydełkowy stojaczek na jajko

Szydełkowe różności

Gąska – moje pierwsze amigurumi

Cześć kochani! Ostatnio na grupie i wielu blogach zapanowała prawdziwa moda na szydełkową gąskę. Trudno się dziwić, bo gąska na prawdę pięknie się prezentuje, jest bardzo zgrabna i wdzięczna. Tak ładna, że ogarnęła mnie również pokusa zrobienia swojej własnej prywatnej gąski …. Pokusa była tak duża, że złapałam za szydełko, ale powiem Wam, że od… Continue reading Gąska – moje pierwsze amigurumi

Szydełkowe różności

Niespodzianka od Beatki :)

  Cześć kochani! jakiś czas temu pisałam Wam o wymiance, którą organizowała Ania z Wyszydełkowana.pl . Dzisiaj przyszła do mnie paczucha z cudnymi prezentami od Beatki z którą w parę połączyła mnie Ania. Pudło sporych rozmiarów mieściło mnóstwo cudownych rzeczy! Przede wszystkim znalazłam w nim prześliczną włóczkę. Włóczka z gatunku grubszych, chyba lekko tasiemkowa o… Continue reading Niespodzianka od Beatki 🙂

Podkładki pod kubki · Poradniki Wideo

Wiosenne, szydełkowe podkładki

Cześć kochani! Czy Wam też tak strasznie brakuje już wiosny, jak mi?? Słońca, ciepłych promieni, śpiewu ptaków, zieleni młodych listków … buuu. Zamiast tego dzisiaj rano w Gnieźnie było -12 stopni Celsjusza na termometrze. Trzeba to jakoś przetrzymać. Jednak ta tęsknota za wiosną ma wpływ też na to, co dziergam 🙂 I tak powstały najnowsze… Continue reading Wiosenne, szydełkowe podkładki

Dekoracje wielkanocne

Szydełkowe pisanki

Cześć kochani! Ostatni mój wpis dotyczył wielkanocnego koszyczka, tak więc dzisiaj pora na pisanki 3D. Wzór, który wykorzystałam, jest jednym z popularniejszych wśród rękodzielników, ale też jest tak dlatego, że pięknie on się prezentuje zarówno jako płaska połóweczka, jak koszulka na jajko 3D zszyta z dwóch połówek. Pomimo, ze wzorów na szydełkowe jajka jest sporo,… Continue reading Szydełkowe pisanki

Dekoracje wielkanocne

Szydełkowy koszyczek wielkanocny

Witajcie moi drodzy! Chyba już najwyższa pora rozpocząć sezon wielkanocnych dekoracji wykonanych na szydełku. Niesamowicie szybo ten czas biegnie, bo dopiero pokazywałam Wam szydełkowe bombki i podstawki bałwanki … chociaż pogoda teraz jest taka i z tego co słyszałam, ma jeszcze wrócić tęga zima, że bałwankowe podkładki mogą jeszcze być całkiem na czasie 😛 Wielkanocne… Continue reading Szydełkowy koszyczek wielkanocny

Szydełkowe różności

Walentynkowe wyzwanie z Pasart.pl

Moi kochani! Mam dla Was kolejne wyzwanie! Na grupie Uwielbiam szydełkowanie jest zamieszczony post konkursowy TUTAJ. W komentarzu pod tym postem wystarczy wkleić zdjęcie walentynkowej dekoracji zrobionej przez Was na szydełku. Macie czas do 17:00 w środę 14-ego lutego, czyli kończymy zabawę w Walentynki. Po tym czasie wybiorę zwycięzcę/zwyciężczynię, która otrzyma bon na zakupy w… Continue reading Walentynkowe wyzwanie z Pasart.pl