O mnie

fotja

Miło mi bardzo powitać Was na moim blogu. Wypada chyba, abym napisała kilka słów o sobie…

Mam 37 lat i długo pracowałam jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Mam 18-letnią córę i męża oraz dwa psy, dwa koty i królika.  Kilka lat temu, dzięki mamie, odkryłam szydełkowanie, które stało się dla mnie odskocznią od codziennych problemów, sposobem na odpoczynek, a jednocześnie z każdym dniem sprawiać mi zaczęło coraz większą frajdę. Dzisiaj mogę przyznać, że szydełko to moja pasja i miłość. We wszystko co dziergam, wkładam serce i duszę. We wszystkich robótkach zostawiam cząstkę siebie.

Oprócz szydełka pokochałam również haft krzyżykowy i zgłębiam arkana robienia na drutach.

Pomysł bloga powstał z potrzeby dzielenia się z innymi swoimi umiejętnościami, pomysłami, projektami. Z potrzeby znalezienia ludzi podobnych do mnie, dla których szydełko, haftowanie i robienie na drutach to coś więcej. I w końcu z potrzeby usystematyzowania, uporządkowania wszystkiego co tworzą moje ręce.

Mam nadzieję, że moje prace przypadną Wam do gustu i że będziecie do mnie zaglądać. Każde odwiedziny to dla mnie wielka przyjemność, każdy komentarz (nawet krytyczny) to znak, że tam jesteście i mogę uczyć się też dzięki Wam. Wtedy to co robię, nabiera jeszcze większego sensu.

Jeżeli chcielibyście się ze mną skontaktować – piszcie śmiało!

la.gata@poczta.fm

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *