Szydełkowe różności

Mała torebka szydełkowa na telefon

Cześć kochane!!!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, ze szydełkowanie jest pasją, którą możemy doskonale wykorzystać w codziennym życiu. Kiedy czegoś nam brak, czegoś potrzebujemy – po prostu to wydziergajmy! ☺️

Ja miałam problem z noszeniem telefonu komórkowego – w swojej przepastnej torbie nie mogłam go dość szybko znaleźć, z kieszeni bałam się, ze ktoś go ukradnie, a trzymanie go cały czas w dłoni… No cóż, było mało wygodne.

Złapałam więc za szydełko i akrylową włóczkę i błyskawicznie powstała mała szydełkowa torebka na telefon. Wzór bardzo prosty – cztery zszyte ze sobą kwadraty, których wielkość można dostosować do wielkości komórki. Do tego pasek sznurkowy na ramię, zrobiony również na szydełku.

Kolory włoczki dosyć krzykliwe, ale tylko takie miałam akurat na stanie. Dodatkowo kilka frędzelków i teraz bez tej szydełkowej torebki nie ruszam się z domu!

Szydełkowy sznurek robiłam po raz pierwszy w życiu, ale tak mi się spodobał, ze wykorzystam go na pewno jeszcze nie raz. A Wy umiecie robić sznurki na szydełku? Może chciałybyście abym Wam pokazała, jak zrobiłam swój?

Moje drogie, trzymajcie się ciepło, pamiętajcie o uśmiechu i niech moc będzie z Wami!
Ania💜

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *