Bieżniki na szydełku

Bieżnik Pina Colada

szydełkowy bieżnik

Cześć kochani!!!
Dzisiaj chciałabym pokazać Wam przepiękny bieżnik, który ostatnio wydziergałam. Autorką wzoru jest Monika z @zamotane_historie ❤️. Zaś nazwa wzoru to Pina Colada.

Bieżnik składa się z dwóch części: środkowej, ażurowej oraz bardzo dekoracyjnego, bogatego brzegu, którego głównym elementem są szydełkowe ananaski. Całość prezentuje się bardzo pięknie i retro. Wielką zaletą wzoru jest to, ze możemy dowolnie duplikować motywy, tak aby bieżnik był ostatecznie dokładnie takiej wielkości, jak chcemy i jak nam pasuje.

Mój bieżnik ma wymiary 60 cm na 50 cm. Dziergałam kordonkiem Scheepjes Sugar Maxi Rush nr 212 w kolorze cudnej, spokojnej zieleni ( w sklepie określono go mianem szałwi). Wykorzystałam 2 motki, dziergając szydełkiem 1,50 mm.

Zajrzyjcie koniecznie do Moniki @zamotane_historie, bardzo zachęcam i polecam Ją zaobserwować, bo z pewnych źródeł wiem, ze już kolejny piękny wzór się testuje!

Ponieważ dziś już piątek, życzę Wam pięknego weekendu, dużo odpoczynku no i oczywiście czasu na szydełko! Niech moc będzie z Wami!

Ania

szydełkowy bieżnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *