Teraz dziergam

Chusta Ariel – work in progress

chusta na szydełku

Cześć kochani!!!

Ostatnio dużo czasu spędzam nad szydełkowaniem chusty, która pod wieloma wzgędami jest dla mnie wyjątkowa! Przede wszystkim muszę napisać, że od samego początku zakochałam się we wzorze chusty, o pięknie brzmiącej nazwie Ariel. Autorką wzoru jest Karolina z blogu Pomysłowa Dobromirka. Karolina jest genialnie uzdolniona jeżeli chodzi o tworzenie wzorów i wszystkie jej projekty zdobyły moje serce – dlatego bardzo zachęcam abyście zajrzeli do Niej!

Kolejna rzecz, która w tej chuście jest wyjątkowa to włóczka – oczywiście klasycznie motek pochodzi od kokonków, natomiast feria barw jest raczej do mnie nie podobna. Ostatnio, przyznam się, gustuję w projektach jednokolorowych gdzie jedynie ledwo dostrzegalnie zmieniają się odcienie tego samego koloru… A dlaczego tu jest inaczej? Ponieważ chusta my już swoją właścicielkę, a Ona zażyczyła sobie czegoś co będzie bardzo kolorowe, co będzie krzyczało energią i życiem… Mam nadzieję, że tak będzie 🙂

No i ostatnia rzecz wyjątkowa – choć nie powinnam tu używać słowa „rzecz” – to osoba dla której dziergam chustę. Jest niezwykła, mądra, dzielna, piękna – i w środku i na zewnątrz. W każde najmniejsze oczko chusty, które szydełkuję, staram się wlać tyle siły, optymizmu, wiary – ile tylko mogę. Oby Jej ta moja dziergana praca dobrze służyła.

Ściskam Was wszystkich bardzo mocno i niech moc będzie z Wami!

Ania

chusta na szydełku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *