Małe serwetki · Zrobię dla Ciebie

Szydełkowa serwetka Susie

serweta

Witaj! Jeżeli chcesz, abym podobną pracę szydełkową wykonała dla Ciebie, napisz do mnie:

ania.crochet.pl@gmail.com

Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a po uzgodnieniu szczegółów z największą starannością stworzę dla Ciebie coś pięknego i wyjątkowego. We wszystko co dziergam, wkładam swoje serce, więc doceń proszę moją pracę.

Cześć kochani!

Przedstawiam dzisiaj najnowsze maleństwo o pięknej nazwie Susie. Nie wiem, kto jest autorem/autorką wzoru, z pewnością jest on niezwykle uroczy – wzór, nie autor (chociaż może autor też, kto wie? ):) Serwetkę dzierga się błyskawicznie – poza ostatnim, nieco bardziej skomplikowanym okrążeniem, cała reszta to banał 🙂

Kilka szczegółów technicznych – dziergałam Susie niteczką ombre, która została mi po dawno szydełkowanej chuście – to bawełniana włóczka złożona z trzech niteczek. Szydełko 2 mm. Średnica serwetki to zaledwie 23 cm. Bardzo ładnie prezentują się plecione reliefy w ostatnim okrążeniu. Ozdobny brzeg pięknie współgra z prostym, gładkim środkiem.

Jak widzicie, moja miłość do reliefowych wypukłości w serwetach wciąż trwa, więc spodziewajcie się tego typu projektów więcej w najbliższej przyszłości :)))

Trzymajcie się cieplutko, kończymy weekend, przed nami nowy tydzień – niech będzie on dla nas dobry…

Ania

serweta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *