Szydełkowe różności

Prezenty imieninowe

Witajcie kochani 🙂 Dzisiaj jest dla mnie szczególny dzień – imieniny 🙂 Chyba jedne z najpopularniejszych imienin w roku, bo moich imienniczek – Ań – jest na prawdę sporo… Z okazji tego święta, dostałam od najbliższych prezenty i spieszę Wam donieść jakie, bo mają one bezpośredni związek z szydełkowaniem i blogiem…

Cudowny podarunek sprawiła mi Mama, która zawsze wie, co sprawi mi największą radość. Dostałam od Niej 14 motków kordonka Maxi Pyramid w pięknych, moich ulubionych kolorach. W kłębuszku jest 100g czyli 565m 100% bawełny merceryzowanej. Teraz tylko siadać i dziergać – zapas zrobiony… Jak to dobrze jest mieć takiego kogoś, kto rozumie moją pasję i pomaga mi ją rozwijać … kocham Cię Mamo!!!

Drugi prezent dostałam od Męża – nowy, śliczny telefon Samsung Galaxy Alpha – robi piękne, krystalicznie czyste, wyraźne zdjęcia – tak więc będę mogła w każdej chwili dokumentować i pokazywać Wam, nad czym obecnie pracuje, gdzie jestem, co ciekawego w temacie szydełka znalazłam. Dzięki Łukaszku!!!

Ściskam Was bardzo mocno i życzę Wam równie udanych imienin, jak moje 🙂

im1 im2 im3

im5im4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *