Uncategorized

Nowy początek – haft krzyżykowy

Cześć kochani! Wspominałam Wam ostatnio, że uczę się nowych technik tworzenia pięknych rzeczy, a dokładnie próbuję opanować umiejętność robienia na drutach i odnowić pasję do haftu krzyżykowego. Wszystkie te prace pochłaniają ogromnie dużo czasu, dlatego nauka idzie powoli, jednak cały czas do przodu. W związku z tym blog Crochet.pl będzie od dzisiaj poświęcony nieco szerszej tematyce, nie tylko szydełku.

Od początku ta strona powstawała z wielkiej mojej miłości do szydełkowania – pozwalała mi pokazać i pochwalić się wydzierganymi pracami, ale też podzielić się tym co umiem, zainspirować i wymienić się z Wami doświadczeniem. Okazuje się, że moje serce rękodzielnika jest bardzo pojemne. Zakochałam się w drucianych oczkach, a obecnie moje myśli zajmują mulinowe krzyżyki. Wielką motywacją i natchnieniem są dla mnie blogi, które prowadzicie – jestem pod ciągłym zachwytem cudownych rzeczy, które tworzycie. Chciałabym, aby crochet.pl też stanął na wysokości zadania i inspirował Was.

Kochani, dziś tylko wstęp, a już niedługo pokażę Wam co zaczęłam wyszywać i dlaczego okazało się to wcale nie takie proste, jak myślałam.