Motywy szydełkowe · Poradniki Wideo

Mały element na szydełku – video poradnik

Od kiedy go zobaczyłam, wiedziałam, że wykorzystam go do czegoś większego. Jest niewielki, bardzo szybki w robocie i … cudny. Uwielbiam ten wzór. Łącząc odpowiednio elementy, można stworzyć obrus, serwetę lub bluzkę na lato.  Na razie dziergam niewielki bieżniczek, ale już zastanawiam się, jak motywy wykorzystać do stworzenia większych form. Myślę, że takie małe elementy to doskonały sposób na pozbycie się końcówek kordonków. Pytanie – jak je pózniej kolorystycznie połączyć?

One thought on “Mały element na szydełku – video poradnik

  1. Witam, mam pytanie odnosnie małego elementu na szydełku.Pokazuje Pani jak zrobić element który jest łączony z innym elementem.Czy zaczynając np.bieżnik pierwszy element wykonujemy do końca, czy też zostawiamy niedokończony do połączenia z drugim elementem.Czy to oznacza że część elementów robimy do końca, a część nie do końca łącząc z elementami wykończonymi?Proszę o odpowiedź.
    Pani Aniu już zrobiłam kilka serwetek razem z Panią, pięknie Pani pokazuje zrozumiale krok po kroku super że są Pani filmiki na yutubie. Pozdrawiam Wiesława Metryka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *