ubrania na szydełku · Zrobię dla Ciebie

Szal Anasio

szal na szydełku

Jeżeli chcesz, abym podobną pracę szydełkową wykonała dla Ciebie, napisz do mnie:

ania.crochet.pl@gmail.com

Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a po uzgodnieniu szczegółów z największą starannością stworzę dla Ciebie coś pięknego i wyjątkowego. We wszystko co dziergam, wkładam swoje serce, więc doceń proszę moją pracę.

Cześć kochani!!!

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam coś, nad czym ostatnio sporo pracowałam, a o czym Wam mówić za bardzo nie mogłam. Dlaczego nic nie mogłam powiedzieć? Otóż miałam zaszczyt zostać testerką pięknego wzoru na szal, który dopiero dzisiaj ma swoją premierę. Autorką wzoru jest Gabi z @Voochkove – znajdziecie Ją na Facebooku i Instagramie.

szal na szydełku

Teraz troszkę więc o moim szalu. Powstał z całego kłębuszka Summer Soft Cake (55% akryl i 45% bawełna) czyli 1000 metrów. Włóczka cudownie ombre w kolorach truskawek z bitą śmietaną. Dziergałam szydełkiem 3,5 mm. Długość mojego szala to 170 cm, szerokość 43 cm. Jest mięciutki, puchaty i będzie wspaniale otulał szyję w chłodniejsze dni (wszak jesień kiedyś przyjdzie).

Wzór jest rewelacyjnie rozpisany, bardzo czytelnie i przejrzyście, mamy schemat graficzny i bardzo dokładną część opisową. W dzierganiu jest bardzo przyjemny, nie ma tu jakichś skomplikowanych splotów, a mimo to wzór układa się bardzo ładnie. Będzie idealny dla osób początkujących w dzierganiu jak i tych z większym doświadczeniem.

szal na szydełku

Jeżeli szal Wam się podoba, to z przyjemnością zawiadamiam, że Gabi udostępnia wzór za darmo! Na Facebooku znajdziecie grupę @Voochkove Inspiracje – tam też znajduje się wzór, a w przyszłości mam nadzieję kolejne wzory, bo Gabi, jak sami widzicie, jest niezwykle utalentowaną twórczynią szydełkowych projektów. Tak więc polecam bardzo dołączyć do grupy i trzymać szydełko na pulsie 🙂

Moi kochani, życzę Wam pięknego dnia. U mnie termometr za oknem pokazuje niemal 50 stopni – co prawda w słońcu, ale miałam przyjemność udać się do sklepu i po drodze mało nie wyzionęłam ducha, tak jest gorąco!!! Niech moc będzie z Wami!

Ania

szal na szydełku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *