ubrania na szydełku

Szydełkowa bluzeczka BOHO

Cześć kochani!!!
Dzisiaj witam Was uśmiechając się do Was prosto ze zdjęć! Nie mój uśmiech jest jednak ważny, a bluzeczka, którą mam na sobie. To bluzeczka BOHO zrobiona według wzoru Karoliny Pomysłowa Dobromirka. Cudowny, kobiecy krój można dostosować właściwie do każdej figury i każdego rozmiaru. Dekoracyjny pleciony przód i tył tonują spokojne boki. Na ramionach i wzdłuż rękawów biegną delikatne reliefowe lampasy. Rękawy można pozostawić krótkie, zrobić długie i rozkloszowane lub takie jak ja – za łokieć i bufiaste. Dekolt ma specjalny ażur, aby przepleść przez niego troczek, który nada bluzeczce jeszcze bardziej klimatu boho. Na końcach troczka można dorobić chwościki – ja zawiązałam końcówki w supełki.


Technikalia:
Niteczka – to przepiękny mono Dobromirek od Pomysłowej Dobromirki w kolorze morskiej zieleni. Ponieważ mój rozmiar to na oko jakieś 2xl, na bluzeczkę zużyłam ponad 2000 metrów niteczki.
Szydełko – 3 mm
Troczek – zrobiłam z 6 nitek Dobromirka czyli skoro motek był 3 nitkowy, troczek powstał z 18 niteczek


Przypominam Wam kochani, że Karolina stworzyła dedykowaną temu wzorowi kolekcję motków hippies! A bluzeczka prezentuje się przepięknie zarówno w jednym kolorze jak i w barwach ombre.
Wzór na bluzeczkę BOHO możecie zakupić na stronie Karoliny lub pisząc do Niej na priv.


Moi kochani, pięknego weekendu Wam życzę! W Gnieźnie całą noc padało, a teraz w końcu nieśmiało zaczyna wyglądać zza chmur słońce ☀️… od razu robi się piękniej!
Niech moc będzie z Wami!
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *