Teraz dziergam

Chusta Bayka – część 1

szydełkowa chusta

Cześć kochani!!!

Jak wieści donoszą, w sporej części Polski pada deszcz – u mnie póki co świeci słoneczko, ale jest niesamowicie duszno. Miałam tą przyjemność udać się około południa na zakupy i ledwo wróciłam do domu – autentycznie nie ma czym oddychać, powietrze jest gorące, gęste, ciężkie i stoi – zero jakiegokolwiek podmuchu…. Tak więc coś mi mówi, że deszcz przyjdzie i tutaj do nas. Co mnie jakoś bardzo nie martwi. W deszczowe dni bardzo przyjemnie się szydełkuje ;P A mam co szydełkować. Tylu rozpoczętych projektów dawno nie miałam. Teraz pędzę, żeby ze wszystkim się wyrobić na czas. Poza tym pochwalę się, że zostałam też jedną z testerek przepięknego wzoru na szal – tak więc równlegle pracuję jeszcze nad jednym wzorem…

Tymczasem na zdjęciu widzicie rozpoczętą chustę o wdzięcznej nazwie Bayka. Autorką wzoru jest niesamowicie utalentowana @YagaYagaHandmade (znajdziecie Ją na Facebooku i Insta). Wzór podoba mi się ogromnie. Poza tym autorka przygotowała na bazie tego wzoru również chustę półokrągłą, chustę od boku, kwadraty a nawet kapelusik!!!! Myślę więc, że gdy ze wszystkimi projektami wyjdę już na prostą, powstaną jeszcze cudne Bayki na moim szydełku.

Włóczka, którą widzicie na zdjęciu to cudny kokonek ze złotą niteczką. Aż 1600 metrów więc jest jeszcze co dziergać. Szydełko 3 mm.

To ja czekam na deszcz a Wam życzę pięknego dnia i niech moc zawsze będzie z Wami!

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *