Szydełkowe różności

Bazarek dla Słodkiej Lili

Moi kochani, czasem warto oderwać się od szydełka i spojrzeć troszkę dalej. Istnieją sposoby, aby połączyć naszą pasję z możliwością zrobienia czegoś dobrego. I w imię tej zasady Crochet.pl bierze udział w bazarku dla Lili – przepięknej dziewuszki, która od urodzenia zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi.

lila

Każdy może przyłączyć się do tek akcji – i bardzo was do tego zachęcam i namawiam. Na stronie: Bazarek dla Słodkiej Lili można opublikować swoją aukcję, czyli wystawić na sprzedaż coś ślicznego, jakieś rękodzieło, np. coś co zrobiliście na szydełku. Podajecie cenę wywoławczą – symboliczną – i datę zakończenia aukcji. Uczestnicy licytują w komentarzach. Po zakończeniu aukcji – wysyłamy nasze dzieło do osoby, która podała najwyższą cenę, a ona zobowiązana jest wysłać pieniążki do fundacji opiekującej się małą Lilianką 🙂

Kochani , do dzieła !!! Otwierajcie aukcje, przejrzyjcie te, które na stronie się pojawiają – to też doskonałe miejsce na znalezienie czegoś cudnego na prezent pod choinkę!!!

Zapraszam również na moją aukcję. Możecie na niej wylicytować serwetę o której pisałam już jakiś czas temu.

Duża serweta na szydełku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *