Szydełkowe różności

Zakończenie konkursu i wyniki

konkurs2

Moi kochani, wczoraj oficjalnie zakończyliśmy głosowanie na najładniejszą pracę zrobioną na szydełku. W związku z tym, mam Wam do zakomunikowania dwie rzeczy.

Po pierwsze, najwięcej głosów zdobyła praca Dagmary nr 21, a na drugim miejscu znalazła się praca Doroty nr 2. Ponieważ liczba głosów oddanych na obie dziewczyny była bardzo duża i pozostawiła resztę peletonu daleko w tyle, postanowiłam Dorocie przyznać również nagrodę w postaci trzech moteczków włóczki classic. Bardzo proszę Was dziewczyny o kontakt i dane adresowe, tak abym mogła wysłać niteczki. Gratulacje!

Teraz przejdę do drugiej sprawy, mniej przyjemnej. Zasypaliście mnie mailami dotyczącymi nieuczciwości w oddawaniu głosów. Jesteście zdenerwowani i rozczarowani i macie rację. Ja też tak się czuję, ale człowiek uczy się na błędach. Tak więc na przyszłość, a konkursy kolejne już czekają w kolejce, inaczej będę formułować zasady głosowania, a prace, które dostaną fałszywe, sztucznie tworzone głosy ( a to doskonale widać) będą natychmiast dyskwalifikowane.

Strasznie mi przykro, że musiałam to napisać, ale winna byłam Wam odpowiedz na Wasze maile. Byłam przekonana, że wszyscy podejdziemy do konkursu uczciwie i będzie to dobra zabawa.

I na koniec, wszystkie prace konkursowe są przepiękne! Gdybym mogła, każdej uczestniczce przyznałabym jakąś superaśną nagrodę 🙂 Stworzyłyście wyjątkowe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju rzeczy i są one bezcenne – i każda z Was tak na prawdę ten konkurs wygrała 🙂 Gratuluję !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *