Szydełkowe różności

Konkurs szydełkowy na forum !!!

konkurs szydełkowy

Kochani, Crochet.pl zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie w którym możecie wygrać 3 motki 100g pięknej, melanżowej włóczki YarnArt Crazy Baby. Kolory włóczki są delikatne, pastelowe – od błękitu, poprzez róż, zieleń, krem – do bieli. Z pewnością doskonale włóczkę wykorzystacie … trzeba ją tylko wygrać, a oto warunki konkursu:

1) Należy przystąpić do akcji na forum w dziale „dzierganie on-line” temat: „konkurs – granny square” . Za dwa tygodnie stworzę oficjalną listę osób biorących udział w zabawie.

2)Do końca lipca należy wydziergać na szydełku „COŚ” wykorzystując znanym nam wzór do granny square. Dla pewności podaję go Wam w temacie na forum. To co będziecie szydełkować, zależy tylko od Was. Pamiętajcie jednak, że Wasza praca musi w 90% opierać się na wyżej wspomnianym wzorze.

3) W temacie na forum zawsze znajdziecie chętnych do pomocy w razie jakichś kłopotów.

4) Do końca lipca czekam na zdjęcia gotowych, ukończonych prac, które następnie zostaną ponumerowane i wystawione na blogu oraz opublikowane na fb. Wszyscy użytkownicy zostaną zaproszeni do głosowania i w ten sposób wyłonimy zwycięzcę :)

Mam nadzieję, że wszystko jasne. W razie pytań, piszcie śmiało!

No i czekam na Was :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *