Teraz dziergam

Chusta Bayka – część 1

Cześć kochani!!! Jak wieści donoszą, w sporej części Polski pada deszcz – u mnie póki co świeci słoneczko, ale jest niesamowicie duszno. Miałam tą przyjemność udać się około południa na zakupy i ledwo wróciłam do domu – autentycznie nie ma czym oddychać, powietrze jest gorące, gęste, ciężkie i stoi – zero jakiegokolwiek podmuchu…. Tak więc… Continue reading Chusta Bayka – część 1

Teraz dziergam

Arabeska – część 1

Cześć kochani!!! Dzisiaj rozpoczął się CAL, czyli wspólne dzierganie pięknej mandali Arabeska. Autorką wzoru Arabeski jest @Crochet Frog. Znajdziecie ją na Facebooku bez problemu. Udało mi się wydziergać już pierwszą część serwety. Tak jak Wam wspominałam, nie będę gotowej Arabeski rozpinać na kole i tworzyć mandali – dekoracji do zawieszenia na ścianie czy też w… Continue reading Arabeska – część 1

Teraz dziergam

Chusta Birinci – część 1

Cześć kochani!!! Wczoraj pisałam Wam o tym, że czerwiec zapowiada się dla mnie bardzo pracowicie pod względem szydełkowym, więc proszę, nie miejcie mi teraz za złe, że będę Was zasypywać zdjęciami i postami na temat moich postępów w CAL-ach 🙂 Dzisiaj chciałam Wam pokazać sam początek chusty Birinci. Przypomnę, że autorką wzoru jest Hania z… Continue reading Chusta Birinci – część 1

Teraz dziergam

Szydełkowe plany na czerwiec

Cześć kochani!!! Czerwiec zapowiada się dla mnie bardzo pracowicie pod względem szydełkowania. Biorę w tym miesiącu udział aż w 3 CAL-ach. CAL-e Bayka zorganizowany przez @YagaYagaHandmade oraz Birinci, którego autorką jest @wykonanki_Hanki_ dotyczą oba chust – wzory są pięknę, gęściutkie, takie jak lubię. Dlatego nie mogłam przepuścić takiej okazji i zapisałam się na oba 🙂… Continue reading Szydełkowe plany na czerwiec

Zakupy

Kordonek Scheepjes Maxi Sugar Rush

Cześć kochani!!! Zaczynamy znowu nowy tydzień – czy Wam czas też tak szybko mija jak mi? Zdecydowanie za szybko! Żyję w ciągłym niedoczasie, wciąż nie mogę ze wszystkim nadążyć, ale z drugiej strony to chyba dobrze, że tyle się dzieje. Mam wrażenie, że cały czas się uczę i rozwijam. Wiadomo, każda zmiana trochę boli i… Continue reading Kordonek Scheepjes Maxi Sugar Rush

Duże serwety · Zrobię dla Ciebie

Szydełkowa serweta

Witaj! Jeżeli chcesz, abym podobną pracę szydełkową wykonała dla Ciebie, napisz do mnie: ania.crochet.pl@gmail.com Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a po uzgodnieniu szczegółów z największą starannością stworzę dla Ciebie coś pięknego i wyjątkowego. We wszystko co dziergam, wkładam swoje serce, więc doceń proszę moją pracę. Cześć kochani!!! U mnie w końcu wyszło słońce,… Continue reading Szydełkowa serweta

Małe serwetki · Zrobię dla Ciebie

Serwetka w kolorze złota

Witaj! Jeżeli chcesz, abym podobną pracę szydełkową wykonała dla Ciebie, napisz do mnie: ania.crochet.pl@gmail.com Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a po uzgodnieniu szczegółów z największą starannością stworzę dla Ciebie coś pięknego i wyjątkowego. We wszystko co dziergam, wkładam swoje serce, więc doceń proszę moją pracę. Cześć kochani!!! Witajcie w środę – nie wiem… Continue reading Serwetka w kolorze złota

Małe serwetki · Zrobię dla Ciebie

Szydełkowa serwetka Susie

Witaj! Jeżeli chcesz, abym podobną pracę szydełkową wykonała dla Ciebie, napisz do mnie: ania.crochet.pl@gmail.com Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a po uzgodnieniu szczegółów z największą starannością stworzę dla Ciebie coś pięknego i wyjątkowego. We wszystko co dziergam, wkładam swoje serce, więc doceń proszę moją pracę. Cześć kochani! Przedstawiam dzisiaj najnowsze maleństwo o pięknej… Continue reading Szydełkowa serwetka Susie

Zakupy

Koszyczek ze sznurka od Knitted Coffee

Cześć kochani!!! Witam was serdecznie w ten piękny czwartek, wszak czwartek to już taki mały piątek, a piątek to już prawie weekend :))) Dzisiaj chciałabym pochwalić się Wam paczuszką, która ostatnio dotarła do mnie od Knitted Coffee. Przyznam Wam się, że czaiłam się na nią bardzo długo. Ja jestem kompletnie niesznurkowa. Myślę, że zraziłam się… Continue reading Koszyczek ze sznurka od Knitted Coffee

Małe serwetki

Szydełkowa serweta Anita

Cześć kochani!!! Chciałabym dzisiaj pokazać Wam wyjątkową serwetę, której wzór jest autorstwa Eleny Bojkovej. Elena tworzy wzory, które mnie przyprawiają niemal o zawrót głowy – są tak piękne, bajkowe, trówymiarowe – jak małe dzieła sztuki. Ja zazwyczaj dziergam serwetki „płaskie”, klasyczne. Te z milionem reliefów są dla mnie czymś nowym. Niektórych splotów po raz pierwszy… Continue reading Szydełkowa serweta Anita