Teraz dziergam

Nowy projekt – ryż na szydełku

ryż na szydełku

Witajcie moi kochani!

Dzisiaj świąteczna niedziela, przepiękna pogoda za oknem! Wraz z wiosną wszystko budzi się do życia – ja chyba powoli też :))) No i oczywiście razem ze mną moje szydełko! Zaczynam nowy projekt i jestem mega podekscytowana!

No to teraz kilka słów o tym, co mam nadzieję niedługo powstanie. Będą to dwie narzuty na fotele. Dziergane wzorem bardzo gęściutkim, utkanym, niesamowicie włóczko-żernym i ogromnie czasochłonnym. Za to banalnie prostym i odpoczynkowym. To tzw. ryż na szydełku.

Włóczka to Mimoza Multi. Bardzo często korzystam z Mimozy gdy dziergam narzuty na łóżka, fotele, poduszki – akryl mi tu nie przeszkadza, a sama włóczka jest dostępna w wielu kolorach i przystępnej cenie. Tutaj wybrałam melanż, ponieważ narzuty będą gładkie, żaden wzór w wielobarwnych „ciapkach” nie zginie. Dodatkowo są to kolory, które bardzo przypadły go gustu osobie zamawiającej kapy.

Jak już wspomniałam, wzór jest czasochłonny, przybywa go powolutku, na szczęście nie mam wyznaczonej konkretnej daty ukończenia narzut więc mogę dziergać bez presji czasowej. Będę Wam dawała znać o postępach w pracy :)))

Trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia niebawem!

ryż na szydełku