Szydełkowe różności

Nowy współprowadzący crochet.pl

miś na szydełku

Witajcie, kochani!

Nadeszła ważna chwila! Otóż od teraz w tworzeniu materiałów na blog, fanpage, instagram będzie mi pomagał Kubuś – nowy współprowadzący Crochet.pl :))))

Choć Kubuś ma zaledwie 20 cm wzrostu, jest przepięknym misiem o wielkiej osobowości. Siedzi sobie u mnie na biurku, bacznie przygląda się mi błyszczącymi oczkami i czuwa aby wszystko szło tak jak iść powinno. Oczywiście najbardziej lubi, kiedy przy nim w skupieniu szydełkuję, a to dlatego, że z szydełkiem ma bardzo dużo wspólnego, można rzec, że od urodzenia jest z nim ściśle związany. Kubuś ma cudne spodenki w oliwkowym kolorze – takim kolorze, który dominuje na blogu i jest jednocześnie moim ulubionym. Uwielbiam go strasznie!!!

A teraz już na poważnie. Misia stworzyła niesamowicie utalentowana Monika z PółSłupkiem-PółSercem – czyi szydełkowe MiSię, która w czarodziejski sposób potrafi tchnąć w swoje szydełkowe zabawki życie. Zakochałam się w Jej szydełkowych cudach od pierwszego spojrzenia i po rozmowie i wspólnym ustaleniu, jak Kubuś ma wyglądać, Monika stworzyła maleństwo, które teraz nie spuszcza ze mnie oka i do którego uśmiecham się, ile razy na nie nie spojrzę 🙂

Wzór na tego cudnego misia jest autorstwa Miś&Spółka. Podziwiam bardzo! Chciałabym umieć takie wzory tworzyć, a potem tak je pięknie, jak Monika, dziergać.

Pozdrawiamy Was bardzo mocno!

Ania i Kubuś

szydełkowy miś