Zakupy

Zakupy włóczkowe

kokonki

Włóczki z długimi przejściami kolorów, które przepięknie prezentują się w chustach, stały się ostatnio bardzo modne. Można znaleźć kilka fajnych miejsc w sieci, które oferują całkiem szeroką paletę kolorów, a nawet umożliwiają skomponowanie własnego motka z dowolnie wybranych barw. Ja ostatnio zrobiłam w zakupy w jednym z takich miejsc i byłam zauroczona ogromnym wyborem i przepięknymi zestawieniami kolorystycznymi w kłębuszkach.

A więc moi drodzy, odkryłam stronę, która jest istnym rajem kolorowych moteczków. Przypuszczam, że większość z Was to miejsce zna, no cóż, ja znalazłam je dopiero teraz, ale z pewnością nie raz je jeszcze odwiedzę. Mówię tu o Kokonkach-motkach ombre. Wybrałam tam 5 kłębuszków.

kolorowe włóczki

Pierwszy motek, który mnie totalnie zauroczył to turkus z butelkową zielenią i do tego dołączona jest srebrna niteczka. Nie mam pojęcia jeszcze do jakiego wzoru chusty wykorzystam tą włóczkę, ale myślę, że dzięki takiemu zestawieniu kolorów, wyjdzie chusta wieczorowa 🙂

Mam też 2 zielenie – jeden motek to kilka odcieni zieleni (bardzo lubię ten kolor) , a w drugim zieleń łączy się z różem i może to połączenie jest dość odważne, mnie bardzo przypadło do gustu. Jest też kłębuszek szarości z różem – na chustę pasującą mi do kurtki, ale też kupiłam ten motek na próbę, bo był w kategorii soft. Na koniec motek z samymi odcieniami różu – na prezent gwiazdkowy dla Cioci. Boję się tylko czy zdążę, przecież już tak mało czasu zostało do świąt.

kokonki

Stoją teraz te moje kłębuszki na półce i cieszą moje oczy. Różowy idzie zaraz w obroty, reszta musi troszkę poczekać, ale na każdego przyjdzie jego pora 🙂 Teraz tylko łapać szydełko i śmigać 🙂

4 thoughts on “Zakupy włóczkowe

 1. fajny sklep….też jestem niezauroczona…..-) dzięki tym kokonkom w końcu załapałam szydełko…. Osobiście polecam też sklep https://kolorowewloczki.pl/. Mniejszy wybór kolorystyczny, ale ich motki są delikatniejsze w przejściach i więcej w nich koloru głównego, a mniej przejściowego. pozdr.

 2. Paleta przeróżnych barw .
  Fantastyczne kolory, ubrania – które powstaną z tych włóczek będą niepowtarzalne .
  Muszę się koniecznie na któryś zdecydować.
  Zapraszam do mojej strony , gdzie też jest dużo barw – tajemniczo to brzmi – dlatego trzeba zajrzeć.
  http://krystynaczarnecka.pl/
  Serdeczne pozdrowienia znad sztalug malarskich.

 3. WITAM cię serdecznie. Mam pytanko bowiem jeszcze się nie znam :), Ile takich motków jest potrzebne na jedną chuste?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *