Teraz dziergam

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego

Cześć kochani! Po prostu nie mogę nic nie napisać o wczorajszym dniu i o ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego. 19 maja przejdzie do historii jako dzień jednej z ważniejszych uroczystości w królewskiej rodzinie z Wielkiej Brytanii. Obaj wnukowie królowej Elżbiety budzą wielką sympatię i zainteresowanie na całym świecie. 7 lat temu ślub brał książe William z prześliczną Kate Middleton.  Przy boku Williama młodszy brat Harry wyrósł na przystojnego mężczyznę, którego znakiem rozpoznawczym jest obecnie ruda broda.

W trakcie obu ślubów można było podziwiać niezwykłe suknie panien młodych. Szczuplutka Kate zjawiskowo prezentowała się w śnieżnobiałej kreacji z domu mody Alexandra McQueena. Została ona uszyta z ręcznie robionych koronek we wzór żonkili, róż i koniczynek. Suknia miała dopasowany gorset i koronkowe długie rękawy. Za Kate ciągnął się 2,5 metrowy tren. Na głowie zaś błyszczał diadem od Cartiera. Subtelny dekolt pięknie wydłużał szyję.

Meghan natomiast wybrała bardzo skromną, prostą suknię. Całkowicie gładka, lekko zwężana w talii. Z dekoltem w łódkę, długim rękawem i trenem. Zaprojektowała ją Clare Waight Keller z domu mody Givenchy. Jedynymi ozdobami była niezwykła tiara należąca kiedyś do królowej Marii i błękitny pierścionek księżnej Diany.

Sama Meghan jest piękną dziewczyną i jej urodę i delikatność podkreślała skromna suknia. Jednak przyznam Wam się, że ja odczułam pewien niedosyt. Pozostanę fanką Kate Middleton i jej kreacji ślubnej, nie krytykując jednak Meghan. Skromność i prostota wybranego przez nią stroju świadczą o niej jak najlepiej i mam nadzieję, że razem z Harry’m stworzą cudowną, kochającą się rodzinę.

A Wam która suknia bardziej przypadła do gustu??