Szydełkowe różności

Włóczkowa wymianka

Witajcie moi drodzy! Chciałabym Was bardzo zaprosić i zachęcić do wzięcia udziału w wymiance włóczkowej, którą organizuje Ania z Wyszydełkowana.pl . Na Facebooku znajdziecie osobne WYDARZENIE, gdzie można się zapisać oraz przeczytać cały regulamin wymianki. Generalnie chodzi o to, aby komuś – równie zakręconemu dziewiarsko jak my – zrobić prezent niespodziankę. Co najbardziej lubią dostawać dziewiarki? Oczywiście włóczki :)))

I tak w określonym terminie mamy wysłać do losowo wyłonionej osoby spośród tych , które się zgłoszą, paczuchę z jakimiś pięknymi, wyjątkowymi kłębuszkami. Można też dodać coś od siebie. Paczka ma komuś sprawić przyjemność, więc tak na prawdę ta wymianka, to jak rozsyłanie radości i uśmiechu do koleżanek po fachu :))) Im więcej nas będzie, tym fajniejsza będzie zabawa. Potem będzie można pochwalić się prezentem na stronie wydarzenia. Poza tym to bezcenna szansa na poznanie osób zakręconych tak jak my na punkcie dziergania.

Tak więc, jeszcze raz, wbijajcie na WYDARZENIE i dołączajcie do listy chętnych na wymiankę. Ja już się zapisałam :))) Kto wie, może będę przygotowywać prezent dla Was?