Szydełkowe różności

Szydełkowe podkładki – słoneczka

Cześć moi mili!!!

Czy Wam też ostatnio tak bardzo brakuje słońca?? Chyba właśnie z tej tęsknoty za słonecznymi promieniami, powstały szydełkowe podstaweczki. Bardzo proste w dzierganiu, szybciutko można wyszydełkować cały ich komplecik, a co najlepsze, wzór pozwala dostosować wielkość podkładek do własnych upodobań.

Podstawki, które widzicie na zdjęciu mają średnicę 12cm. Szydełkowałam je dwoma odcieniami Mimozy – ciepłą i jaśniejszą żółcią. Szydełko 3,5mm.

Na stole prezentują się na prawdę świetnie! Mam chyba słabość do szydełkowych podstawek, bo już tyle ich zrobiłam na przeróżne okazje. Chyba dobrym pomysłem byłoby założenie dla nich osobnej kategorii na blogu i na kanale.

Środek podstawki zrobiłam ciemniejszym żółtym, natomiast promyczki są jaśniejsze. Możecie też środek wydziergać brązową Mimozą – wtedy podstawki będą przypominać słoneczniki.

Mam nadzieję, że pomysł podstaweczek przypadnie Wam do gustu i sami spróbujecie takie słoneczka dla siebie wydziergać. Dokładną isntrukcję, okrążenie po okrążeniu, jak je zrobić – znajdziecie w filmiku, który już jest na kanale YouTube. Serdecznie zapraszam!