haft krzyżykowy

Sal z papużkami – odsłona 5

fotblog1

Witajcie kochani! Już 5 odsłona salu z papużkami i jak widzicie troszkę ten uroczy hafcik podgoniłam. Na gałązce siedzi już 5 papużek oraz widać cień szóstego ptaszora. Cały wzorek wyszywa się bardzo miło i już się nie mogę doczekać, kiedy zabiorę się za tło … choć jednocześnie mam też pewne obawy, bo nie chciałabym czegoś zepsuć… wymyśliłam sobie delikatne zielone tło zrobione półkrzyżykami …. sama jestem ciekawa jak to wyjdzie.

fotblog2

Wybaczcie, że kanwa na zdjęciach pognieciona, ale ściągnęłam ją z ramy dosłownie chwilę prze zdjęciem. Pora powoli na pakowanie – jutro wracam do Gniezna, więc znów cały dzień spędzę w samochodzie. Czterołapek na szczęście dzielnie znosi takie jazdy, zwija się w kuleczkę obok mnie na tylnym siedzeniu i zasypia … budzi się tylko w czasie przerw w podróży na rozprostowanie łapek, małe siusiu i troszkę wody do popicia. Jeść nie może – to już sprawdzone. Wszystko co zje przed i w czasie jazdy natychmiast po ruszeniu wraca … więc jutro trzeba będzie wytrzymać do kolacyjki w domku w Gnieźnie.

2016-05-20 19.16.39

A tu zdjęcie z zeszłego roku – najlepsi kumple w podróży 🙂

 • Ewa Staniec-Januszek

  Śliczne te papużki, a zielone tło jak najbardziej dopełni całości 🙂 Będzie pięknie 🙂
  Szczęśliwej podróży, a psiaka masz przeuroczego 🙂

 • Agata

  Szczęśliwej podróży, bardzo mi się podoba ten sal z papużkami, wyglądają super 🙂

 • Maria Magdalena

  Haftowanie to póki co nie moja bajka ale kto wie … nigdy nie sądziłam, że będę szydełkowała a tu proszę … znalazłam pani filmik na youtube i zaczęło się. Kto wie może za jakiś czas coś wyhaftuję ?! Pozdrawiam serdecznie.

 • Ale kolorowo!!