Szydełkowe różności

Życzę Wam pięknych Walentynek!

serce2

Cześć kochani! Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy – choć znam wiele osób, które twierdzą, że niczym nie różni się on od pozostałych. Przecież, jeśli się kogoś kocha, to okazuje mu się to codziennie, a nie tylko raz w roku … sporo w tym prawdy, ja jednak myślę, że Walentynki to taki moment przypomnienia sobie, dlaczego jesteśmy z tą drugą osobą, co w niej jest dla nas tak ważne i jak wspaniale ona nas uzupełnia. W zabieganej, codziennej rzeczywistości czasem człowiek zapomina, jak wiele zawdzięcza ukochanej/ukochanemu i jak cudownie iść przez życie razem, dzielić smutki na pół, a radości mnożyć.

Ja swoje Walentynki obchodzę troszkę inaczej … o swojej miłości przypominam wszystkim osobom, które kocham, nie tylko mężowi. Każdemu staram się dzisiaj sprawić jakąś malutką radość – Rodzice , Córa – bez nich mój świat by nie istniał … A w duszy dziękuję Bogu, że są przy mnie.

Życzę Wam bardzo pięknego dnia, słońca (w Gnieźnie świeci od rana) i wielu uśmiechniętych twarzy wokół. Ściskam Was bardzo mocno i pamiętajcie, że nas też łączy miłość … miłość do dziergania 🙂

walent3