Szydełkowe różności

…czyli najlepszych!

zycz5Kochani moi przyjaciele od szydełka i igiełki!

Mogłabym napisać, że życzę Wam Świąt wyjątkowych, magicznych, cudownych, ciepłych. Świąt pełnych refleksji, zadumy, nabrania dystansu do codziennych problemów. Czasu w którym poczujecie się szczęśliwi, odpoczniecie, przypomnicie sobie, jak ważni są dla Was bliscy. Świąt pełnych miłości, życzliwości, wzajemnego zrozumienia i wiary w marzenia.

To wszystko zawrę w jednym zdaniu: szydełkowych Świąt! Bo szydełko to to, co kochamy, co daje nam radość i satysfakcję.. Co pozwala nam dawać tę radość też innym. Szydełko nas łączy – jesteśmy coraz większą społecznością, dla której rękodzieło,tworzenie czegoś własnymi dłońmi,  staje się ważnym elementem codziennego życia. Wysiłek, czas, serce, oddanie – to wszystko wkładamy w to, co robimy – dzięki temu stajemy się silniejsi, pewniejsi siebie i spełnieni. Szydełkowy to znaczy niezwykły, wartościowy, wyjątkowy, prosto z serca …

Kochani, życzę Wam z całego serca, aby te nadchodzące Święta były dla Was czasem pięknym i bardzo szczęśliwym i abyście znaleźli w ciągu nich czas na to, co kochacie robić.

Ściskam mocno!!!