Szydełkowe różności

…czyli najlepszych!

zycz5Kochani moi przyjaciele od szydełka i igiełki!

Mogłabym napisać, że życzę Wam Świąt wyjątkowych, magicznych, cudownych, ciepłych. Świąt pełnych refleksji, zadumy, nabrania dystansu do codziennych problemów. Czasu w którym poczujecie się szczęśliwi, odpoczniecie, przypomnicie sobie, jak ważni są dla Was bliscy. Świąt pełnych miłości, życzliwości, wzajemnego zrozumienia i wiary w marzenia.

To wszystko zawrę w jednym zdaniu: szydełkowych Świąt! Bo szydełko to to, co kochamy, co daje nam radość i satysfakcję.. Co pozwala nam dawać tę radość też innym. Szydełko nas łączy – jesteśmy coraz większą społecznością, dla której rękodzieło,tworzenie czegoś własnymi dłońmi,  staje się ważnym elementem codziennego życia. Wysiłek, czas, serce, oddanie – to wszystko wkładamy w to, co robimy – dzięki temu stajemy się silniejsi, pewniejsi siebie i spełnieni. Szydełkowy to znaczy niezwykły, wartościowy, wyjątkowy, prosto z serca …

Kochani, życzę Wam z całego serca, aby te nadchodzące Święta były dla Was czasem pięknym i bardzo szczęśliwym i abyście znaleźli w ciągu nich czas na to, co kochacie robić.

Ściskam mocno!!!

One thought on “…czyli najlepszych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *