Małe serwetki

Serwetka w melanżach

Witajcie moi drodzy 🙂 Chwilkę mnie nie było – Ci, którzy obserwują fanpage crochet.pl wiedzą dlaczego. Jednak wszystko układa się dobrze i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, dlatego wracam do Was szybciutko. Szydełko jest zdecydowanie lekiem na całe zło i smutki tego świata.

Chciałabym dzisiaj pokazać Wam serwetkę, w której główną rolę grają kolory. Miałam melanżowy kordonek, którego barwy były bardzo różnorodne i kontrastujące ze sobą. Ciężko było mi znaleźć wzór, który nie zniknie w tej ferii barw. Dlatego zdecydowałam się na serwetkę całkowicie gładką, tak aby właśnie zmiana kolorów dominowała i zwracała całą uwagę. Dodatkiem jest jeszcze kształt serwety układający się w symetryczną gwiazdę.

W ten sposób powstała niezwykła serwetka. Szydełko 1,25mm, natomiast niestety nazwy kordonka nie znam – gdzieś zawieruszyła mi się banderola. Z daleka serweta zdaje się mienić kolorami – bardzo mi się podoba i w podobny sposób zamierzam wykorzystać inne melanżowe kordonki, które posiadam. Zawsze mam z tym kłopot, bo uwielbiam wielobarwne kłębki i zawsze na jakiś się skuszę w pasmanterii, potem zaś nie umiem znaleźć odpowiedniego wzoru serwety …. A teraz już go mam 🙂

ser1 ser2 ser3