Szydełkowe różności

Pomagamy dzieciom – szydełkuj z nami !!!

tęczowy parasol

Moi drodzy, chciałabym bardzo serdecznie zaprosić Was do akcji „Pomagamy dzieciom – szydełkuj z nami!” Crochet.pl nawiązało kontakt ze stowarzyszeniem „Tęczowy Parasol”, która ma pod opieką 15 cudownych dzieciaków. Wymagają one ciągłej rehabilitacji, która jest tak kosztowna, że rodziców nie zawsze na nią stać. I tutaj my możemy pomóc!

Wiem, że swoimi zdolnymi rączkami potraficie wyszydełkować prawdziwe cudeńka. Jeżeli zdecydujecie się wziąć udział w naszej akcji wydziergajcie proszę coś ślicznego. Zdjęcie z opisem pracy (z jakiej włóczki wykonana jest praca, kto ją wykonał, adres strony internetowej wykonawcy, jeżeli taką posiada) wyślijcie:

– do mnie (ania@crochet.pl). Na forum crochet oraz na fanpage’u na facebook’u stworzę galerie z Waszymi pracami na rzecz stowarzyszenia.

– do prezes stowarzyszenia, p. Kariny Duchewicz (teczowyparasol@interia.pl)

– swoje dzieło na adres stowarzyszenia:

Stowarzyszenie „Tęczowy Parasol”

ul. Stawowa 6, 87-800 Włocławek

„Tęczowy Parasol” wszystkie prace wystawi na aukcjach charytatywnych na Allegro oraz  sprzeda na festynach i targach. Pieniążki ze sprzedaży szydełkowych śliczności przeznaczy na leczenie i rehabilitację maluchów.

Zajrzyjcie proszę na stronę Stowarzyszenia. Poznajcie cudne, kochane dzieciaki, które od pierwszych swoich dni muszą zmagać się z problemami o których my nie mamy pojęcia. A potem łapcie za szydełka i wydziergajcie coś tak prosto z serca i od serca, bo możecie sprawić, że tym szkrabom będzie żyło się troszkę łatwiej.

Pamiętajcie, że wysyłając zdjęcia, wyrażacie jednocześnie zgodę na ich publikację przez Crochet.pl oraz stowarzyszenie „Tęczowy Parasol” w ramach promowania akcji charytatywnej.

Do dzieła kochani! Wierzę w Was!